"KREATYWNI,  OTWARCI, CIEKAWI ŚWIATA"

    SZKOŁA PODSTAWOWA  NR 6  IM. KS. DR. B. SYCHTY

w Kościerzynie

UROCZYSTOŚĆ NADANIA IMIENIA GIMNAZJUM NR 1

16 października 2015 roku w Zespole Szkół Publicznych nr 1 odbyła się uroczystość nadania Gimnazjum nr 1 imienia ks. dr. Bernarda Sychty. Tego dnia  szkoła obchodziła również  30 – lecie istnienia.

   
    Dyrektor: 
mgr Małgorzata Kreft
                                           

LISTA NAUCZYCIELI UCZĄCYCH W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 6

 
Lp.
 
Nazwisko i imię
 

1.

Abramowski Jędrzej

2.

Andrzejewska Marzena

3.

Apostel Mariusz

4.

Brzezińska- Recław Dominika

5.

Chmielowiec Mirosława

6.

Chwarzyńska Beata

7.

Cyra Maria

8.

Czaja Mariusz

9.

Czajkowska Mariola

10.

Drzymała Michał

11.

Dziemińska Anna

12.

Ebertowska Emilia

13.

Ekiert Anna

14.

Fennig Katarzyna

15.

Ferdynus Marek

16.

Gostomska Barbara

17.

Grzyb Elżbieta

18.

Guździoł Honorata

19.

Gwardzik Szymon

20.

Hinc Monika

21.

Hołdys Alicja

22.

Jakubek Olina

23.

Jansen Beata

24.

Jóźwik Karmelita

25.

Każyszka Beata

26.

Klawikowska Aleksandra

27.

Klawikowska Jolanta                     

28.

Knopik Adriana

29.

Kobiela Edyta

30.

Korpalska Mariola

31.

Kosznik Alicja

32.

Kowalewska Dorota

33.

Kozłowicz-Burandt Katarzyna

34.

Kreft Małgorzata

35.

Kuźma Ewa

36.

Lemańczyk-Bławat Lucyna

37.

Lewandowska Ewa

38.

Lidke Kazimiera

39.

Linkner-Modrzejewska Monika

40.

Łącka Janina

41.

Łyczykowska Marcelina

42.

Mania Paweł

43.

Mączewska Julita

44.

Meger Aleksandra

45.

Nadolska Ewelina

46.

Nadolska Lucyna

47.

Narloch Agnieszka

48.

Nickel Aleksandra

49.

Nickel Wiesław

50.

Norek Jarosława

51.

Nykiel Grażyna

52.

Olszewska Aleksandra

53.

Olszewski Mariusz

54.

Orłowska Elżbieta

55.

Pałubicki Krzysztof

56.

Pawłowski Krzysztof

57.

Peek Aleksandra

58.

Peplińska Bożena

59.

Peplińska Joanna

60.

Pestka Magdalena

61.

Piesik Dorota

62.

Plichta Hanna

63.

Polak-Wyrowińska Anna

64.

Radtke Joanna

65.

Reichel Elżbieta

66.

Rekowska Karolina

67.

Sikorska Agnieszka

68.

Skowrońska-Templer Monika

69.

Smentoch Paulina

70.

Stalke Anna

71.

Stanuch Bogumiła

72.

Szulc Monika

73.

Szulta Stanisław

74.

Szuta Hanna

75.

Szymkowiak Hanna

76.

Tomaczkowka Bożena

77.

Tybora Rafał

78.

Tyborski Dawid

79.

Wessołowska Alicja

80.

Wienke Sylwia

81.

Wierzba Danuta

82.

Wirkus Elżbieta

83.

Witt Mariusz

84.

Wojtysiak Łukasz

85.

Wommelsdorf Bożena

86.

Woźniak Jarosława

87.

Zazula-Łaga Anna

 

Dodatkowe menu
Z kalendarza
  1 października - Dzień Muzyki
14
października - Dzień Edukacji Narodowej
19
października - Dzień Ratownika
24
października - Dzień ONZ
31
października - Dzień Oszczędności