"KREATYWNI,  OTWARCI, CIEKAWI ŚWIATA"

    SZKOŁA PODSTAWOWA  NR 6  IM. KS. DR. B. SYCHTY

w Kościerzynie

UROCZYSTOŚĆ NADANIA IMIENIA GIMNAZJUM NR 1

16 października 2015 roku w Zespole Szkół Publicznych nr 1 odbyła się uroczystość nadania Gimnazjum nr 1 imienia ks. dr. Bernarda Sychty. Tego dnia  szkoła obchodziła również  30 – lecie istnienia.


                                         Dyrektor: mgr Grażyna Nykiel

                                              Wicedyrektor: mgr Alicja Kosznik

                                              Wicedyrektor: mgr Hanna Plichta


Nauczyciele uczący w Zespole Szkół Publicznych nr 1

Lp.

Nazwisko i imię  nauczyciela

SP

G

Nauczany przedmiot

  1.  

Abramowski  Jędrzej

·          

·          

religia, historia

  1.  

Andrzejewska  Marzena

·          

·          

edukacja wczesnoszkolna, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

  1.  

Apostel  Mariusz

·          

·          

zajęcia techniczne

  1.  

Brzezińska Dominika

·          

·          

wychowanie fizyczne

  1.  

Chmielowiec Mirosława

·          

 

edukacja wczesnoszkolna

  1.  

Chwarzyńska Beata

·          

·          

przyroda, biologia

  1.  

Czaja Mariusz

·          

·          

wychowanie fizyczne

  1.  

Czajkowska  Mariola

·          

·          

wychowanie fizyczne

  1.  

Drzymała Michał

·          

·          

wychowanie fizyczne

  1.  

Dziemińska  Anna

·          

·          

język polski, socjoterapia

  1.  

Ekiert Anna

·          

 

wychowawca świetlicy

  1.  

Fennig Katarzyna

 

·          

język niemiecki, chemia

  1.  

Ferdynus  Marek

·          

·          

matematyka, szachy

  1.  

Fleszar  Krystyna

·          

 

wychowawca świetlicy

  1.  

Gostomska Barbara

·          

·          

bibliotekarz, język kaszubski

  1.  

Grzyb  Elżbieta

 

·          

język polski

  1.  

Guździoł  Honorata

·          

·          

język polski

  1.  

Hinc  Monika

·          

 

matematyka

  1.  

Hołdys Alicja

·          

·          

edukacja wczesnoszkolna, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

  1.  

Jakubek Olina

 

·          

pedagog (G)

  1.  

Jansen  Beata

·          

 

bibliotekarz

  1.  

Jóźwik Karmelita

·          

·          

język kaszubski

  1.  

Każyszka  Beata

·          

·          

matematyka

  1.  

Klawikowska Aleksandra

·          

 

edukacja wczesnoszkolna

  1.  

Klawikowska Jolanta

·          

 

edukacja wczesnoszkolna

  1.  

Knopik  Adriana

 

·          

wychowanie fizyczne

  1.  

Kobiela Edyta

·          

 

język angielski

  1.  

Korpalska Mariola

·          

·          

pedagog (SP), zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

  1.  

Kosznik  Alicja

 

·          

język polski

  1.  

Kowalewska Dorota

·          

 

matematyka, zajęcia komputerowe

  1.  

Kozłowicz-Burandt Katarzyna

·          

·          

język niemiecki

  1.  

Kuźma  Ewa

·          

·          

wychowanie fizyczne

  1.  

Lemańczyk-Bławat Lucyna

·          

·          

matematyka

  1.  

Lewandowska Ewa

·          

·          

edukacja wczesnoszkolna, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

  1.  

Lidke  Kazimiera

 

·          

biologia

  1.  

Linkner-Modrzejewska Monika

·          

·          

język polski, historia, WOS

  1.  

Łącka  Janina

 

·          

język niemiecki

  1.  

Łyczykowska Marcelina

·          

 

edukacja wczesnoszkolna

  1.  

Mania Paweł

·          

·          

wychowanie fizyczne

  1.  

Mączewska Julita

·          

 

edukacja wczesnoszkolna

  1.  

Meger Aleksandra

·          

·          

psycholog

  1.  

Nadolska Lucyna

·          

·          

plastyka, zajęcia artystyczne

  1.  

Narloch  Agnieszka

·          

 

edukacja wczesnoszkolna

  1.  

Nickel   Wiesław

·          

·          

religia

  1.  

Nickel Aleksandra

·          

 

przyroda, religia, zajęcia komputerowe

  1.  

Norek  Jarosława

 

·          

język angielski

  1.  

Nykiel  Grażyna

 

·          

zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

  1.  

Olszewska Aleksandra

 

·          

pedagog (G), zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

  1.  

Orłowska Elżbieta

·          

 

religia

  1.  

Ostrowska Agnieszka

·          

·          

język polski

  1.  

Pałubicki  Krzysztof

 

·          

historia, WOS

  1.  

Pawłowski Krzysztof

·          

·          

wychowanie fizyczne

  1.  

Peek Aleksandra

·          

 

język angielski

  1.  

Peplińska  Bożena

·          

·          

edukacja wczesnoszkolna, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

  1.  

Peplińska  Joanna

·          

·          

język niemiecki

  1.  

Pestka Magdalena

·          

 

edukacja wczesnoszkolna, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

  1.  

Piesik  Dorota

·          

 

logopeda

  1.  

Plichta  Hanna

 

·          

matematyka

  1.  

Polak  Anna

·          

 

język polski

  1.  

Puźniakowska Gabriela

·          

·          

zajęcia komputerowe, informatyka, fizyka

  1.  

Radtke Joanna

·          

 

edukacja wczesnoszkolna

  1.  

Reichel Elżbieta

·          

·          

wychowanie fizyczne

  1.  

Rekowska  Karolina

·          

·          

język angielski

  1.  

Sikorska  Agnieszka

 

·          

matematyka

  1.  

Skowrońska-Templer Monika

·          

 

edukacja wczesnoszkolna, szachy, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

  1.  

Sławna Joanna

·          

 

matematyka, wychowawca świetlicy

  1.  

Smentoch Paulina

·          

 

muzyka, zajęcia artystyczne

  1.  

Stalke Anna

 

·          

historia, WOS

  1.  

Stanuch  Bogumiła

·          

 

religia

  1.  

Stępień Mirosław

·          

·          

zajęcia komputerowe, informatyka

  1.  

Szulc  Monika

·          

·          

język angielski

  1.  

Szulta Stanisław

·          

·          

wychowanie fizyczne

  1.  

Szuta Hanna

·          

 

język angielski

  1.  

Szymkowiak Hanna

·          

 

język polski

  1.  

Teca Alina

·          

 

edukacja wczesnoszkolna

  1.  

Tomaczkowska Bożena

·          

·          

przyroda, edukacja dla bezpieczeństwa

  1.  

Tybora Rafał

·          

·          

matematyka, zajęcia komputerowe, informatyka

  1.  

Werochowska Maria

 

·          

chemia

  1.  

Wessołowska Alicja

·          

·          

wychowanie fizyczne

  1.  

Wienke Sylwia

·          

·          

zajęcia techniczne, fizyka

  1.  

Wierzba Danuta

·          

·          

edukacja wczesnoszkolna, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

  1.  

Wirkus Elżbieta

·          

·          

język angielski

  1.  

Witt Mariusz

 

·          

fizyka

  1.  

Wojtysiak Łukasz

·          

·          

historia, WOS

  1.  

Wołoszyk-Brzezińska Justyna

 

·          

język polski

  1.  

Wommelsdorf Bożena

·          

 

wychowawca świetlicy

  1.  

Woźniak Jarosława

 

·          

geografia

  1.  

Zazula - Łaga Anna

·          

·          

muzyka, zajęcia artystyczne